Momentálne je prihlasovanie do programu ÚSPEŠNÝ LEKTOR uzavreté.

Zadajte svoj e-mail a dostanete echo, keď sa program najbližšie otvorí.

Čo sa naučíte v programe Úspešný lektor?

Udržateľnosť

Aby vaše lektorské podnikanie mohlo rásť, je potrebné venovať mu čas a energiu. V programe dostanete návod, ako si zorganizovať agendu, cenotvorbu a adminsitratívu tak, aby bola čo najefektívnejšia. Naučíte sa vytvoriť si systém spoluprác tak, aby študenti dostávali zákaznícky servis na top úrovni a aby ste vy zároveň mali dostatok priestoru pre seba. 

&

Škálovanie

Uvažujete nad vytvorením kurzu alebo jazykového produktu, ktorý by fungoval dlhodobo a čiastočne samostatne, nezávisle na vašom čase? Chcete vytvoriť niečo naozaj kvalitné a nadčasové? Moduly programu vás postupne prevedú jednotlivými fázami vedúcimi ku škálovaniu: kvalitný prieskum trhu, praktická stránku tvorby, testovanie produktu, reklamná kampaň a úspešné uvedenie produktu na trh. 

Marketing a predaj

Vedeli ste o tom, že predaj môže byť príjemný a elegantný? V programe sa dozviete základy marketingu a predaja, ktoré fungujú v lektorstve. Na praktických príkladoch vám ukážem, ako si priebežne budovať osobnú značku a tvoriť obsah na sociálne siete priamo pre vašu cieľovku. Naučíte sa, ako si postupne budovať svoju komunitu a vďaka tomu predávať vaše služby prirodzene a elegantne.

Ako program prebieha?

Po prihlásení sa do programu dostanete prístup do členskej sekcie, v ktorej nájdete 10 modulov. Každý modul sa venuje konkrétnej téme z lektorského podnikania a skladá sa z audio a videonáhravok, ako aj pracovných zošitov, ktoré vám pomôžu ukotviť nové poznatky, zapísať si poznámky a najmä previesť návody do praxe. Program funguje na báze samoštúdia, to znamená, že po prihlásení dostanete rovno prístup k celému obsahu programu a môžete pracovať vlastným tempom, podľa toho, ako vám to vyhovuje. 🙂 

 

Koľko času mi program zaberie?

Samotné prejdenie 10 modulov vám zaberie približne 10-12 týždňov. To, koľko času vám bude trvať previesť stratégie do praxe priamo vo vašom podnikaní, je individuálne. Závisí to od aktuálneho stavu vášho podnikania a cieľov, ktoré si stanovíte. 

Pre koho je program určený?

Program je určený pre lektorov, ktorí svoje podnikanie chcú rozvíjať svoje podnikanie, poskytovať študentom špičkovú starostlivosť a zákaznícky servis a vytvárať a ponúkať zmysluplné produkty. Program je vhodný pre lektorov, ktorí už majú svoj produkt a chcú sa naučiť, ako robiť efektívny marketing a ako vytvárať funkčné predajné kampane.