Momentálne je prihlasovanie do programu ÚSPEŠNÝ LEKTOR uzavreté.

Zadaj svoj e-mail a dostaneš echo, keď sa program najbližšie otvorí.

Čo sa naučíš v programe Úspešný lektor?

Udržateľnosť

Aby Tvoje lektorské podnikanie mohlo rásť, je potrebné venovať mu čas a energiu. V programe dostaneš návod, ako si zorganizovať agendu, cenotvorbu a adminsitratívu tak, aby bola čo najefektívnejšia. Naučíš sa vytvoriť si systém spoluprác tak, aby študenti dostávali zákaznícky servis na top úrovni a aby si zároveň mala dostatok priestoru pre seba. 

&

Škálovanie

Uvažuješ nad vytvorením kurzu alebo jazykového produktu, ktorý by fungoval dlhodobo a čiastočne samostatne, nezávisle na Tvojom čase? Chceš vytvoriť niečo naozaj kvalitné a nadčasové? Moduly programu Ťa postupne prevedú jednotlivými fázami vedúcimi ku škálovaniu: kvalitný prieskum trhu, praktická stránku tvorby, testovanie produktu, reklamná kampaň a úspešné uvedenie produktu na trh.

Marketing a predaj

Vedela si o tom, že predaj môže byť príjemný a elegantný? V programe sa dozvieš základy marketingu a predaja, ktoré fungujú v lektorstve. Na praktických príkladoch Ti ukážem, ako si priebežne budovať osobnú značku a tvoriť obsah na sociálne siete priamo pre Tvoju cieľovku. Naučíš sa, ako si postupne budovať svoju komunitu a vďaka tomu predávať služby prirodzene a elegantne.

Absolventi programu povedali

Program byl úžasný! Už podle popisu vypadal dobře, ale daleko předčil moje očekávání a tvoje podpora a byla pro mě neocenitelná. Bylo to přesně to, co jsem v nynější fázi svého podnikání potřebovala a myslím, že z poznatků budu těžit ještě nejméně rok, než všechny postupy a vychytávky zavedu do praxe. Materiály jsou perfektně zpracované a je tam spoustu užitečných informací. Líbilo se mi, že to nebylo jen o teorii, ale hlavně akci, začít si věci zkoušet a uskutečňovat. Myslím, že Modul 3: Biznis plán a tvorba produktu ještě hodně využiju. Všechno mi to do sebe zapadá, postupně krok za krokem můžu podnikání vylepšovat. Myslím, že z programu nejvíc budou mít lektoři, co už pár let učí, mají celkem přehled o trhu a chtějí se rozvíjet a posunout podnikání.

Ivana, lektorka a sprievodkyňa japončinou

www.nekopan.cz

Kika, program je úplne skvelý! Mala som teraz viac času, takže som ho doslova hltala. Denne som s kurzom strávila aj niekoľko hodín a vypĺňala som si postupne materiály. Informácie v programe boli užitočné a tvoj hlas je príjemný, takže sa to aj dobre počúva. 🙂 Ja som doteraz učila v škole alebo jazykovej škole a súkromné hodiny som mala len také „popri“ a nebolo ich veľa, takže pre mňa najužitočnejšie boli moduly 2, 4 a 5. Teraz sa budem vracať k jednotlivým modulom podľa potreby.  Program by som odporučila každému lektorovi/lektorke. Niektoré informácie sú užitočné aj pre akéhokoľvek učiteľa.

Janka, lektorka taliančiny a angličtiny

@amoredacondividere

Program Úspěšný lektor naprosto předčil moje očekávání. Věděla jsem, že potřebuju svoje podnikání v lektorské sféře posunout dál, ale nevěděla jsem, jak na to. Nevěděla jsem, kde začít, jak to správně uchopit a která cesta je pro mě ta pravá. Kika mi díky svému programu tu cestičku ukázala. Opravdu jsem se ponořila do každého modulu a chtěla jsem z něj vysát co nejvíce. Během své cesty jsem narážela na bloky uvnitř sebe. Měla jsem strach jít dál, měla jsem strach natočit video, měla jsem strach říct si o reference, ALE Kika mi díky svému vedení ukázala, že moje strachy jsou naprosto zbytečné. Dnes si říkám, čeho jsem se to vlastně bála? Za 10 týdnů jsem udělala neskutečný pokrok. Investice do programu bylo za poslední rok to nejlepší rozhodnutí, které jsem udělala. Děkuju Kiko.

Kateřina, lektorka češtiny pre cudzincov

@katerinavlachova

Krásný, profesionálně vypracovaný program plný tipů, rad a motivace! V programu jsem získala skvělé rady, motivaci a také v neposlední řadě i potvrzení toho, co dělám dobře a toho, co mohu vylepšit. A největší bonus ? Kika a její lidský a srdečný přístup! Podnikatelská energie spojená s plynutím, rady z oblasti cenotvorby i psychohygieny. Obojí mi přišlo v pravý čas, děkuji moc! 

Soňa Felixová, lektorka nemčiny

www.nemcinatlumoceni.cz

Moja skúsenosť s programom bola veľmi pozitívna a je mi ľúto, že už som si prešla všetky moduly a nahrávky, pretože som si celý proces veľmi užívala. Bolo to prínosné a, ako už napovedá samotný popis programu, trasformačné. 🙂 Čo sa týka podnikania, získala som väčšiu dôveru v seba samú a v to, že keď niečo chcem, tak to môžem mať. Určila som si hranice, ktorých sa držím. Stanovila som si pevný rozvrh, cenník. Najužitočnejší modul bol „Problémové situácie a ich riešenie“, pretože to bolo veľmi aktuálne a mohla som to hneď dať do praxe. A takisto konvertovanie študentov na vyššiu cenu 🙂 Tento program by som odporučila lektorom, ktorí chcú posunúť svoje podnikanie na udržateľnejšie a kvalitnejšie, nechcú zostať na jednom mieste, ale chcú sa ďalej posúvať a vzdelávať, či už osobnostne alebo profesne.

Sára, lektorka taliančiny

www.amalo.sk

Program byl skvělý a naprosto splnil má očekávání. Potřebovala jsem si v podnikání udělat systém, ujasnit si své cíle a plány. V průběhu programu jsem si vytvořila business plán, získala jsem jiný pohled na marketing a budování své osobní značky a také na spoustu praktických oblastí práce lektorky. Začala jsem také tvořit online kurz a těším se, až ho dokončím. Jsem ráda, že jsem se rozhodla do kurzu vstoupit, a k informacím, které jsem v něm získala, se budu ještě dlouho vracet. Doporučuju!

Lenka, lektorka angličtiny

@lingate_english

V programu jsem našla přehledné informace k vybudování solidního základu ve všech oblastech, co jsou potřeba k vybudování jazykového podnikání. Podařilo se mi znormalizovat si to, že se budu propagovat, a najít v tom nějakou pravidelnost. Kika je velká motivátorka a měla jsem pocit, že mi věnuje velkou pozornost, i když jsem si koupila verzi bez podpory. 

Anežka, lektorka nórčiny

Anežka - language mentor #busynorsk

Napriek tomu, že sa učeniu venujem už vyše 10 rokov, som zástancom toho, že človek by mal niektoré myšlienky neustále obnovovať. Kika vo svojich dobre prepracovaných moduloch rozoberá každú súčasť lektorského života a kladie veľmi dobré otázky. Najviac som benefitoval z analýzy vlastného ideálneho klienta a takisto som veľmi rád že mi dodala sebavedomie stáť si za cenou a svojou prácou. Jej duševný pokoj vo videách je nákazlivý a pri výrazoch štýlu ‚spoločenský úzus‘ alebo ‚chochmes‘ sa vždy pousmejem 🙂 Či už ste začínajúci lektor alebo skúsený veterán, určite vás program posunie vpred. Výhodou je, že si ho môžete prechádzať vlastným tempom, čo mne osobne vyhovovalo (2 deti:D) Pracovné listy odporúčam si vytlačiť, lebo písaním je človek nútený sa zamyslieť nad dôležitými vecami, ktorým normálne nepripisuje dôležitosť. Ako napr. aj nad samým sebou. Kika to Mentorka s veľkým M, ktorá sa o mňa zaujímala aj osobne, pravidelne sa informovala, ako sa mi darí a vždy odpísala práve to, čo som potreboval počuť.

Tomáš, hravý lektor angličtiny

@takeawayenglish

Celý program se nesl v přátelském a kolegiálním duchu. Nejpřínosnejší pro mňě byl modul Biznis plán a tvorba produktu, protože v tom jsem jako lektorka, která má blízko akademické sféře pořád dost plavala. Díky tomu jsem si ale uvědomila, že se to mohu naučit i já. Kristína mě celou dobu podporovala a dávala pozitivní zpětnou vazbu, nikdy neřekla, že by něco nešlo, spíš jak by to šlo. Už vím, jak na minikampaně, kampaně a škálovatelnost.  Podařilo se mi udělat dvě minikampaně, přitáhnout ideální klienty na dlouhodobou i krátkodobou spolupráci, vymyslet koncept podcastu, nasbírat materiál, přijít na nápad na škálovatelný produkt. Další plán je akce zrealizovat. Kurz bych odporučila také pro lektorky a lektory menších a exotických jazyků. 

Simona, lektorka nemčiny a hebrejčiny

@simonapolyglotka

Ako program prebieha?

Po prihlásení sa do programu dostaneš prístup do členskej sekcie, v ktorej nájdeš 10 modulov. Každý modul sa venuje konkrétnej téme z lektorského podnikania a skladá sa z audio a videonáhravok, ako aj pracovných zošitov, ktoré Ti pomôžu ukotviť nové poznatky, zapísať si poznámky a najmä previesť návody do praxe. Program funguje na báze samoštúdia, to znamená, že po prihlásení získaš rovno prístup k celému obsahu programu a môžeš pracovať vlastným tempom, podľa toho, ako Ti to vyhovuje. 🙂

 

Koľko času mi program zaberie?

Samotné prejdenie 10 modulov Ti zaberie približne 10-12 týždňov. To, koľko času Ti bude trvať previesť stratégie do praxe priamo vo Tvojom podnikaní, je individuálne. Závisí to od aktuálneho stavu Tvojom podnikania a cieľov, ktoré si stanovíš.

Pre koho je program určený?

Program je určený pre lektorky a lektorov, ktorí svoje podnikanie chcú rozvíjať svoje podnikanie, poskytovať študentom špičkovú starostlivosť a zákaznícky servis a vytvárať a ponúkať zmysluplné produkty. Využiješ ho aj v prípade, že už máš svoj produkt a chceš sa naučiť, ako robiť efektívny marketing a ako vytvárať funkčné predajné kampane.