Kurz: Stratégia lektorskej značky 🧠🚀

Máš pocit, že Ti propagácia zaberá extrémne množstvo času?

Rozumiem Ti. Tvoriť stále nový obsah a bojovať proti algoritmu je vyčerpávajúce, najmä, ak Ti marketing berie čas, ktorý túžiš venovať niečomu inému.

Prezradím Ti tajomstvo: Tvoja sebapropagácia môže byť oveľa efektívnejšia, ak premýšľaš dlhodobo a vieš, čo chceš dosiahnuť, komu sa prihováraš a máš premyslený spôsob, ako na to. 

Budovanie Tvojej lektorskej značky nemusí byť o kvantite

Kurz Stratégia lektorskej značky je to pravé pre Teba, ak túžiš vyniknúť a propagovať sa smart. Dlhodobo.

Tvoj čas je vzácny, rob marketing efektívne

Ako osoba, ktorá miluje voľný čas a slobodu, Ti rovno poviem, že kŕmiť algoritmus tvorbou banálneho obsahu, v ktorom ide viac o množstvo než o kvalitu, sa mi zdá bizarné. Načo tráviť na sieťach viac času, než je nutné?😇

Viem, že aj Ty túžiš využívať svoj čas zmysluplne. 💛 Bez marketingu to však nejde: získavať študentov či predávať digi produkty vyžaduje know-how, systém a štruktúru.

Nejde o to, koľko robíš, ale ČO robíš, PRE KOHO to robíš a AKO to robíš.Všetko ide jednoduchšie, ak je Tvoja propagácia agilná a dokáže Tvoju cieľovku za srdce v tom najlepšom zmysle slova. Rada Ti ukážem, ako si môžeš aj Ty nastaviť stratégiu lektorskej značky a začať sa propagovať efektívne. S presnými návodmi a ukážkami.

Vynikni vďaka premyslenej stratégii

Čo sa naučíš?

V kurze Stratégia lektorskej značky sa naučíš získať relevantné dáta o svojej cieľovke a pracovať  s nimi.  Vytvoríš si špecifické komunikačné prvky, vďaka ktorým vynikneš voči konkurencii a naučíš sa prispôsobiť svoju tvorbu obsahu na sociálne siete presne na mieru študentom, ktorých chceš oslovovať. Vďaka tomu získaš kvalitné, stabilné spolupráce a taktiež budeš vedieť, aké digi-produky majú potenciál priniesť Ti škálovateľný príjem.

 

Tento kurz je pre Teba...

  • Ak sa chceš aktívne venovať marketingu a vybudovať výnimočný a silný lektorský brand, ale túžiš to robiť smart a rozhodne sa nemieniš stať otrokom sociálnych sietí.
  • Ak chceš mať solídny základ pre budúce úspešné predajné kampane
  • Ak cítiš, že tvoja lektorská značka potrebuje refresh.

Ako to prebieha?

Po prihlásení sa do kurzu získaš prístup do členskej sekcie, v ktorej nájdeš 3 moduly s videoobsahom v celkovom trvaní 1,5 hodiny. Vo videách Ťa postupne prevediem krokmi, ktoré Ti pomôžu definovať a naplánovať si dlhodobý plán Tvojej značky.

Dôležitá info: Kurz bude vyžadovať Tvoje aktívne zapojenie: čaká Ťa zbieranie informácií, analýza, písanie, premýšľanie a tvorba. Vyhraď si na každý modul niekoľko hodín, počas ktorých budeš môcť nerušene pracovať. Pri práci Ťa povedú krásne pracovné zošity s inšpiráciou, ukážkami a návodmi.

PS: Kurz funguje na báze samoštúdia. Po zakúpení kurzu získaš okamžitý prístup k celému obsahu na 6 mesiacov, vďaka čomu môžeš pracovať svojím tempom a k materiálom sa podľa potreby vracať.

Povedali o kurze…

Potrebovala som zjednotiť prezentáciu a poslanie mojej značky a vedela som, že mám nedostatky v preklápaní svojej vízie do reality, pretože nebola ucelená. Kurz Stratégia lektorskej značky ma priviedol k myšlienkam a oblastiam budovania značky, nad ktorými som predtým neuvažovala. Potrebovala som step by step guide s otázkami, ktoré ma donútia zamyslieť sa a všetko si detailne spísať, čo som v tomto kurze presne našla 🙂 Kurz považujem ho za prínosný a nápomocný vďaka rôznym tipom a príkladom, systematický, esteticky spracovaný. Robila som ho s nadšením. Mám vďaka nemu jasnejšiu víziu, pokojnejšiu myseľ a väčšiu chuť tvoriť. Kurz rozhodne odporúčam aj ďalším lektorkám a lektorom!

Simona 🇺🇸🇬🇧 @lekcieanglictiny.sk

www.lekcieanglictiny.sk

Kikin kurz mi veľmi pomohol upratať si myšlienky a ujasniť si, čo v rámci svojho lektorstva chcem a čo naopak nie. Keďže kurzov o podnikaní a marketingu sú mraky, dosť oceňujem, že je zameraný práve na nás-lektorov a je podložený príkladmi z Kikinej praxe, ktorú si ako profesionálku z odboru dlhodobo vážim. Dostať náhľad na to, čomu venovať pozornosť a čo naopak ostatní neriešia, bolo pre mňa cenným a upokojujúcim zároveň. Takisto som bol veľmi milo prekvapený pracovným zošitom, ktorý k obsahu kurzu veľmi dobre sadol a našiel som tam vyabstrahované to najdôležitejšie. 

Filip, lektor 🇪🇸 🇩🇪 🇸🇰 na Doučma

Kurz můžu doporučit všem lektorům, kteří svoji značku teprve budují, ale i těm, kteří ji mají už vybudovanou, ale nejsou s ní tak úplně spokojení. Náplň kurzu překonala moje očekávání. Kika témata vysvětluje do hloubky, ale zároveň velmi jasně a jednoduše. Nejvíc jsem ocenila konkrétní příklady (tabulky, infografiky, ukázky, atd.), které Kika uvádí v každém modulu. Videa se navíc perfektně se doplňují s pracovními listy. Kurz byl pro mě opravdu přínosný, díky Kiko!
Agáta, lektorka 🇮🇹

www.itagata.cz

Stratégia lektorskej značky je už druhý kurz, ktorý som mala možnosť s Kikou absolvovať. Kika je šikovná a pracovitá, na svojich kurzoch si dáva záležať a doladí všetko do najmenšieho detailu. 😊 Práca s videami či pracovnými listami bola jednoduchá a intuitívna, členská sekcia na webe je spracovaná výborne, a tak sa človek môže naozaj sústrediť len na samotný kurz a na pracovaní na vlastnej stratégií. Okrem toho Kika vie perfektne vysvetľovať a tak aj zložitejšie koncepty sú zrazu pochopiteľné. 😇 Kurz by som odporučila všetkým lektorom a lektorkám, ktorí si chcú „upratať“ vlastnú značku a taktiež pochopiť, prečo je to dôležité. 😊 Tento kurz posunie vašu lektorskú značku na vyšší level a skutočné stojí za to. 😌
Sára 🇮🇹 @amalo.it

www.amalo.sk

Kurz je veľmi obohacujúci a inšpiratívny. Veľmi sa mi páči detailné spracovanie rôznych tém, ktoré sa dotýkajú lektorskej značky, pretože stratégiu v podnikaní považujem za kľúčovú. Počas každého videa som sa cítila namotivovane a mala som chuť sa čo najskôr pustiť do práce. Obzvlášť oceňujem reálne príklady, ktoré mi jednoducho priblížili problematiku a dodali nápady, ako stratégiu zlepšiť a na čo sa bližšie zamerať. Pracovné zošity perfektne dopĺňajú prácu s videom, no rovnako vyzývajú k akcii a k reálnym krokom. Tento kurz odporúčam ho každému, kto chce podnikať KVALITNE a chce si vybudovať svoju vlastnú značku na pevných základoch.
Kika 🇫🇷 z OUI! francúzština

@oui_francuzstina

Kurz Strategie lektorské značky bych doporučila všem lektorkám a lektorům, kteří chtějí mít jasno v tom, kam ve svém podnikání jdou a proč. Nejenže je nabitý informacemi o tvoření strategie, cílů, vize, stanovování cílové skupiny a mnoha dalších užitečných věcech, ale je také obrovskou inspirací a dodává chuť pracovat tím, že si díky němu připomeneme, proč vlastně učíme – dal mi hodně energie k dalšímu rozvoji. Jako vždy je vše zaměřeno do praxe, čemuž napomáhají příklady, odkazy na užitečné weby a hlavně pracovní listy s úkoly. Velmi přínosný je také návod, jak přistupovat ke konkurenci a jak ji analyzovat, což je věc, kterou pro rozvoj své značky využiju okamžitě. 
Lenka 🇨🇦

@lingate_english

Kurz jsem si zakoupila hlavně proto, že mě zanedlouho čeká důležitý krok kupředu, a to je podnikání komplet na volné noze. Kvůli tomu jsem se rozhodla pro sebe něco udělat a posunout se dál. Kiku už nějakou dobu sleduju na Instagramu a vím, že její práce je velmi kvalitní a hodnotná. Kurz byl přesně takový – velmi dobře propracovaný a zaměřený na definování si důležitých kritérií pro značku. Každý modul obsahuje pracovní sešit, kam si můžete všechno do detailu zapsat. Kurz nemusíte absolvovat během krátkého časového období. Nic vás netlačí, můžete se ke každému modulu několikrát vrátit a poslechnout si ho znova. Líbí se mi pohodová a uvolněná atmosféra, kterou Kika umí skvěle navodit. Taky se mnou velmi souzněly ty části kurzu, které se soustředily na hloubku a hodnotu spolupráce lektora a studenta. Myslím, že kurz je naprosto výborný pro kohokoliv, kdo si chce utřídit myšlenky a dát svému lektorskému podnikání pevné základy, ale také pro ty, co chtějí zkvalitnit svoje služby a vypracovat se ještě výš 🙂
Andrea, lektorka angličtiny

@fluent_english_with_andrea , www.fluentenglishonlinelessons.com

Možno si vravíš: "Kika, ale ja už značku mám, chcem vedieť, ako predávať."

Presne viem, čo tým myslíš. 🙂 Pravdou však je, že predaje digi-produktov často nejdú podľa predstáv práve preto, že tvorca podcenil priebežné budovanie povedomia o svojej značke. Ak sa chceš sústrediť hneď na techniky predaja, to je ako chcieť stavať bazén na strešnej terase, bez toho, že by si mala postavené pevné základy domu… V kurze Stratégia lektorskej značky si vytvoríš práve tie stabilné základy, ktoré Ti pomôžu rásť dlhodobo, udržateľne a v súlade s kvalitou, ktorú chceš svojim študentom dávať.  💛

Čo presne nájdeš v kurze Stratégia lektorskej značky?

Modul 1: Získanie relevantných dát a analýza

V prvom videu Ti ukážem, ako si môžeš nazbierať relevantné dáta, ktoré Ti pomôžu zorientovať sa na trhu, ale nielen to – na konkrétnych príkladoch uvidíš, ako so získanými informáciami pracovať. V prieskume trhu či SWOT analýze totiž veľa ľudí robí chybu, že nejde do hĺbky a za svoje silné stránky považuje niečo, čo síce je pravdivé a relevantné, ale nie je až tak výnimočné. Napríklad, využívať kreatívne materiály a pracovať bez učebníc je skvelé, ale v dnešnej dobe nie až tak špeciálne. Práve preto si v prvom modul ukážeme, ako sa môžeš dopátrať k tomu, čo Ťa od konkurencie NAOZAJ odlišuje a zároveň je pre Tvoju cieľovku relevantné.

Modul 2: Pochopenie zmýšľania Tvojej cieľovky

Úspešné lektorské podnikanie znamená, že svojimi službami a kurzami dokážeš odpovedať na požiadavky trhu. Aby to tak bolo, najskôr je dôležité, aby si pochopila zmýšľanie Tvojej cieľovej skupiny, ich túžby, priania či strachy. Akonáhle sa Ti to podarí, tak svojimi službami môžeš priamo reagovať na ich potreby. Ba čo viac, rovno získať nápady na kvalitný a úderný obsah na sociálne siete, vďaka čomu Tvoje podnikanie bude môcť rásť ešte efektívnejšie. 

Modul 3: Buď zapamätateľná y vynikni medzi konkurenciou

V treťom module sa budeme zabávať a dáme priestor Tvojej kreativite. Zužitkujeme všetky informácie, ktoré sme nazbierali v predošlých dvoch moduloch. Preberieme si rôzne formy komunikácie, ktorá Tvojej značke pomôžu vyniknúť, odlíšiť sa od konkurencie a nastaviť si základy komunikačno-predajnej stratégie. Ukážem Ti, ako sa v Lekciách španielčiny a Akadémii lektorov propagujem ja, vysvetlím Ti, prečo robím to čo robím (a prečo nerobím to čo nerobím) a dám Ti tipy na niekoľko parádnych nástrojov.

Pridáš sa ešte dnes? 🚀

PS: Prístup do členskej sekcie získaš na 6 mesiacov.