Kurz: Stratégia lektorskej značky 🧠🚀

V dnešní době, kdy jsou lektoři zaplavení množstvím zdrojů, doporučení a drahých marketingových kurzů, není jednoduché se na trhu zorientovat. Kika to vyřešila za nás: kompaktní kurz, nabitý užitečnými informacemi a praktickými doporučeními vycházejícími z její vlastní praxe. Kurz vám pomůže vybudovat kvalitní základy vašeho brandu. Skvěle zpracované moduly s videi, doplněné o pracovní sešity, které můžete procházet vlastním tempem.

Helena, lektorka nemčiny

@nemcina_s_helenou

Tvoj čas je vzácny. Propaguj sa efektívne.

Propaguj sa systematicky a udržateľne. Naučím Ťa, ako robiť marketing pohodovo. 💛

 

Udržateľná a systematická propagácia

Čo sa naučíš?

V kurze Stratégia lektorskej značky sa naučíš vytvoriť si udržateľný systém, ktorý bude základom pre tvoju sebapropagáciu na webe a sociálnych sieťach. Pripravíš si tiež pôdu pre budúce predajné kampane na tvoje kurzy a online produkty. 

 

Tento kurz je pre Teba...

  • Ak túžiš budovať a rozvíjať svoj výnimočný a silný lektorský brand
  • Ak chceš mať know-how o svojej cieľovke a solídny základ pre úspešné predajné kampane
  • Ak cítiš, že tvoja lektorská značka potrebuje refresh

Ako to prebieha?

Kurz funguje na báze samoštúdia. Po zakúpení kurzu získaš prístup do členskej sekcie, v ktorej nájdeš 3 moduly s videoobsahom v celkovom trvaní 1,5 hodiny. Súčasťou kurzu sú aj praktické pracovné zošity s inšpiráciou, ukážkami a návodmi. 

„Náplň kurzu překonala moje očekávání. Kika témata vysvětluje do hloubky, ale zároveň velmi jasně a jednoduše. Nejvíc jsem ocenila konkrétní příklady, tabulky, infografiky, ukázky, atd. Videa se navíc perfektně se doplňují s pracovními listy. Kurz byl pro mě opravdu přínosný, díky Kiko!

Agáta, lektorka taliančiny

www.itagata.cz

Čo presne nájdeš v kurze Stratégia lektorskej značky?

Modul 1 - Makačka: Získavanie relevantných dát

Prvý modul bude náročný, ale nesmierne potrebný. Ukážem Ti, ako si môžeš nazbierať relevantné a vypovedajúce dáta, ktoré Ti pomôžu zorientovať sa na lektorskom trhu.

Zároveň na konkrétnych príkladoch uvidíš, ako so získanými informáciami pracovať a ako zistiť, v čom je sila, výnimočnosť a pridaná hodnota Tvojich služieb. Pretože, ruku na srdce, využívať vlastné materiály či pracovať bez učebníc je skvelé, ale v dnešnej dobe je to už medzi lektormi skôr normou než niečím špeciálnym.

Preto v tomto úvodnom module budeš brainstormovať, čo Ťa od konkurencie NAOZAJ odlišuje a zároveň je pre Tvoju cieľovku relevantné.

Modul 2 - Analýza: Pochopenie zmýšľania Tvojej cieľovky

V druhom module budeme analyzovať Tvoju cieľovku, tak, aby Tvoje služby a online produkty presne odpovedali na požiadavky trhu. Tento modul bude celý o pochopení zmýšľania Tvojej cieľovej skupiny, ich túžov, prianí či obáv. Naučím Ťa, ako môžeš svojimi službami priamo reagovať na ich potreby. Tento modul Ti zároveň pomôže získať nápady na kvalitný a úderný obsah na sociálne siete, vďaka čomu Tvoje podnikanie bude môcť rásť ešte efektívnejšie.

Modul 3 - Odlíšenie sa: Ako vyniknúť medzi konkurenciou

V treťom module sa už budeme zabávať a zužitkujeme všetky informácie, ktoré sme nazbierali v predošlých dvoch moduloch. Nastavíš si dlhodobú komunikačnú stratégiu

Ukážem Ti, ako sa v Lekciách španielčiny a Akadémii lektorov propagujem ja, vysvetlím Ti, prečo robím to, čo robím, ako sa propagujem (a ako získavam klientov bez toho, že by som sekala reels ako Baťa cvičky). Dám Ti tipy na niekoľko parádnych nástrojov, ktoré mi uľahčujú život a zefektívňujú prácu. 

„Kurz je naprosto výborný pro kohokoliv, kdo si chce utřídit myšlenky a dát svému lektorskému podnikání pevné základy, ale také pro ty, co chtějí zkvalitnit svoje služby a vypracovat se ještě výš.“

Andrea, lektorka angličtiny

@fluent_english_with_andrea

Pridaj sa ešte dnes 🚀

Získaj prístup do členskej sekcie na 6 mesiacov a pracuj svojím tempom.  

Máš pred vstupom do kurzu otázky? Prečítaj si referencie absolventov, alebo mi napíš na kristina.uhnakova@gmail.com a rada Ti zodpoviem.

Šikovní absolventi kurzu

Potrebovala som zjednotiť prezentáciu mojej značky a vedela som, že mám nedostatky v preklápaní svojej vízie do reality, pretože nebola ucelená. Kurz Stratégia lektorskej značky ma priviedol k myšlienkam a oblastiam budovania značky, nad ktorými som predtým neuvažovala. Potrebovala som step by step guide s otázkami, ktoré ma donútia zamyslieť sa a všetko si detailne spísať, čo som v tomto kurze presne našla 🙂 Kurz považujem za systematický, esteticky spracovaný, prínosný a nápomocný vďaka rôznym tipom a príkladom. Robila som ho s nadšením. Mám vďaka nemu jasnejšiu víziu, pokojnejšiu myseľ a väčšiu chuť tvoriť. Kurz rozhodne odporúčam aj ďalším lektorkám a lektorom!

Simona 🇺🇸🇬🇧 @lekcieanglictiny.sk

www.lekcieanglictiny.sk

Kikin kurz mi veľmi pomohol upratať si myšlienky a ujasniť si, čo v rámci svojho lektorstva chcem a čo naopak nie. Keďže kurzov o podnikaní a marketingu sú mraky, dosť oceňujem, že je zameraný práve na nás-lektorov a je podložený príkladmi z Kikinej praxe, ktorú si ako profesionálku z odboru dlhodobo vážim. Dostať náhľad na to, čomu venovať pozornosť a čo naopak netreba toľko riešiť, bolo pre mňa cenným a upokojujúcim zároveň. Takisto som bol veľmi milo prekvapený pracovným zošitom, ktorý k obsahu kurzu veľmi dobre sadol a našiel som tam vyabstrahované to najdôležitejšie.

Filip, lektor 🇪🇸 🇩🇪 🇸🇰 na Doučma

Kurz můžu doporučit všem lektorům, kteří svoji značku teprve budují, ale i těm, kteří ji mají už vybudovanou, ale nejsou s ní tak úplně spokojení. Náplň kurzu překonala moje očekávání. Kika témata vysvětluje do hloubky, ale zároveň velmi jasně a jednoduše. Nejvíc jsem ocenila konkrétní příklady (tabulky, infografiky, ukázky, atd.), které Kika uvádí v každém modulu. Videa se navíc perfektně se doplňují s pracovními listy. Kurz byl pro mě opravdu přínosný, díky Kiko!
Agáta, lektorka 🇮🇹

www.itagata.cz

Stratégia lektorskej značky je už druhý kurz, ktorý som mala možnosť s Kikou absolvovať. Kika je šikovná a pracovitá, na svojich kurzoch si dáva záležať a doladí všetko do najmenšieho detailu. 😊 Práca s videami či pracovnými listami bola jednoduchá a intuitívna, členská sekcia na webe je spracovaná výborne, a tak sa človek môže naozaj sústrediť len na samotný kurz a na pracovaní na vlastnej stratégií. Okrem toho Kika vie perfektne vysvetľovať a tak aj zložitejšie koncepty sú zrazu pochopiteľné. 😇 Kurz by som odporučila všetkým lektorom a lektorkám, ktorí si chcú „upratať“ vlastnú značku a taktiež pochopiť, prečo je to dôležité. 😊 Tento kurz posunie vašu lektorskú značku na vyšší level a skutočné stojí za to. 😌
Sára 🇮🇹 @amalo.it

www.amalo.sk

Kurz je veľmi obohacujúci a inšpiratívny. Veľmi sa mi páči detailné spracovanie rôznych tém, ktoré sa dotýkajú lektorskej značky, pretože stratégiu v podnikaní považujem za kľúčovú. Počas každého videa som sa cítila namotivovane a mala som chuť sa čo najskôr pustiť do práce. Obzvlášť oceňujem reálne príklady, ktoré mi jednoducho priblížili problematiku a dodali nápady, ako stratégiu zlepšiť a na čo sa bližšie zamerať. Pracovné zošity perfektne dopĺňajú prácu s videom, no rovnako vyzývajú k akcii a k reálnym krokom. Tento kurz odporúčam ho každému, kto chce podnikať KVALITNE a chce si vybudovať svoju vlastnú značku na pevných základoch.
Kika 🇫🇷 z OUI! francúzština

@oui_francuzstina

Kurz Strategie lektorské značky bych doporučila všem lektorkám a lektorům, kteří chtějí mít jasno v tom, kam ve svém podnikání jdou a proč. Nejenže je nabitý informacemi o tvoření strategie, cílů, vize, stanovování cílové skupiny a mnoha dalších užitečných věcech, ale je také obrovskou inspirací a dodává chuť pracovat tím, že si díky němu připomeneme, proč vlastně učíme – dal mi hodně energie k dalšímu rozvoji. Jako vždy je vše zaměřeno do praxe, čemuž napomáhají příklady, odkazy na užitečné weby a hlavně pracovní listy s úkoly. Velmi přínosný je také návod, jak přistupovat ke konkurenci a jak ji analyzovat, což je věc, kterou pro rozvoj své značky využiju okamžitě. 
Lenka 🇨🇦

@lingate_english

Jako začínající lektorka jsem si potřebovala ujasnit, jakou cestou se ve svém podnikání chci vydat. Kurz Strategie lektorské značky mi v tom zásadně pomohl. V dnešní době, kdy jsou (nejen začínajíci) lektoři zaplavení množstvím zdrojů, doporučení a drahých marketingových kurzů, není jednoduché se na trhu zorientovat. Kika to vyřešila za nás. Vytvořila kompaktní kurz, nabitý užitečnými informacemi a praktickými doporučeními vycházejícími z její vlastní praxe. Kurz vám pomůže vybudovat kvalitní základy vašeho brandu. Skvěle zpracované moduly s videi, doplněné o pracovní sešity, které můžete procházet vlastním tempem. Velmi jsem ocenila i další praktické odkazy. Kurz jsem si skutečně užila. Musím ale upozornit, že je návykový, po jeho absolvování jsem zatoužila pořídit si i druhý kurz od Kiky. 🙂
Helena, lektorka nemčiny

@deutsch.lernen.mit.helena

Kurz jsem si zakoupila hlavně proto, že mě zanedlouho čeká důležitý krok kupředu, a to je podnikání komplet na volné noze. Kvůli tomu jsem se rozhodla pro sebe něco udělat a posunout se dál. Kiku už nějakou dobu sleduju na Instagramu a vím, že její práce je velmi kvalitní a hodnotná. Kurz byl přesně takový – velmi dobře propracovaný a zaměřený na definování si důležitých kritérií pro značku. Každý modul obsahuje pracovní sešit, kam si můžete všechno do detailu zapsat. Kurz nemusíte absolvovat během krátkého časového období. Nic vás netlačí, můžete se ke každému modulu několikrát vrátit a poslechnout si ho znova. Líbí se mi pohodová a uvolněná atmosféra, kterou Kika umí skvěle navodit. Taky se mnou velmi souzněly ty části kurzu, které se soustředily na hloubku a hodnotu spolupráce lektora a studenta. Myslím, že kurz je naprosto výborný pro kohokoliv, kdo si chce utřídit myšlenky a dát svému lektorskému podnikání pevné základy, ale také pro ty, co chtějí zkvalitnit svoje služby a vypracovat se ještě výš 🙂
Andrea, lektorka angličtiny

@fluent_english_with_andrea , www.fluentenglishonlinelessons.com

Môže Ťa zaujímať aj: Program Úspešný lektor

Nastav si svoje lektorstvo systematicky od A po Z. Získaj ročný prístup do programu TU.