Program ÚSPEŠNÝ LEKTOR je otvorený 🚀 

„Podařilo se mi lépe zorganizovat práci, už nejsem tak zahlcená, zkrátila a zefektivnila jsem přípravu a plánování lekci, dodelala jsem 2 kurzy a všechno se hezky dalo do pohybu.“

Tereza, lektorka francúzštiny, @francouzsky_notysek

Túžiš svoje lektorstvo naozaj posunúť vpred?

Ak je Tvoja odpoveď „áno“, v programe Úspešný lektor sa dozvieš, ako na to. 

„Program Úspěšný lektor naprosto předčil moje očekávání. Za 10 týdnů jsem udělala neskutečný pokrok. Investice do programu bylo za poslední rok to nejlepší rozhodnutí, které jsem udělala.“

Kateřina, lektorka češtiny pre cudzincov, @katerinavlachova

 

Čo sa naučíš v programe Úspešný lektor?

Udržateľnosť a work-life balans

V programe Úspešný lektor si systematicky zorganizuješ svoju agendu, cenotvorbu, obchodné podmienky a adminstratívu. Naučíš sa využívať svoj čas efektívne a smart

&

Tvorba digitálnych produktov

Chceš vytvoriť kurz či digi-produkt, ktorý bude fungovať čiastočne samostatne? Skvelé! Moduly programu Ťa prevedú jednotlivými fázami tvorby produktu: prieskum trhu, tvorba, testovanie, predajná kampaň a uvedenie produktu na trh.

 

Marketing a predaj

Ukážem Ti overené techniky a metódy, ako získavať študentov cez lektorské portály, web a sociálne siete. Naučíš sa budovať komunitu na sociálnych sieťach pomocou kvalitného, zmysluplného obsahu.

„Tento program by som odporučila lektorom, ktorí chcú posunúť svoje podnikanie na udržateľnejšie a kvalitnejšie, nechcú zostať na jednom mieste, ale chcú sa ďalej posúvať a vzdelávať, či už osobnostne alebo profesne.“

Sára, lektorka taliančiny, www.amalo.sk

 

Ako program prebieha?

Po prihlásení získaš prístup do Členskej sekcie, v ktorej nájdeš 10 modulov. Každý z nich sa venuje konkrétnej téme z lektorského podnikania a skladá sa z audio a videonáhravok, ako aj pracovných zošitov, ktoré Ti pomôžu ukotviť nové poznatky a zapísať si poznámky.

Vyťaž z programu maximum

Vyhraď si dostatok času na každý modul. Prejdi si videá, audiá a PDF materiály a začni postupne jednotlivé tipy a návody skúšať v praxi.

Napreduj svojím tempom

Program funguje na báze samoštúdia. Do členskej sekcie máš prístup na 1 rok a môžeš pracovať vlastným tempom, podľa toho, ako Ti to vyhovuje🙂

 

Pridaj sa ešte dnes 🚀

Program Úspešný lektor – verzia „Samouk“ obsahuje:

✔️ 10 vzdelávacích modulov v audio a video forme

✔️ editovateľné pracovné zošity ku každému modulu

✔️ textové materiály a myšlienkové mapy so stratégiami

✔️ ročný prístup k celému obsahu programu Úspešný lektor, vrátane budúcich noviniek a aktualizácií

 

Absolventi programu povedali

Kika, program bol úplne skvelý! Mala som teraz viac času, takže som ho doslova hltala. Denne som s kurzom strávila aj niekoľko hodín a vypĺňala som si postupne materiály. Informácie v programe boli užitočné a tvoj hlas je príjemný, takže sa to aj dobre počúva. 🙂 Ja som doteraz učila v škole alebo jazykovej škole a súkromné hodiny som mala len také „popri“ a nebolo ich veľa, takže pre mňa najužitočnejšie boli moduly 2, 4 a 5. Teraz sa budem vracať k jednotlivým modulom podľa potreby.  Program by som odporučila každému lektorovi/lektorke. Niektoré informácie sú užitočné aj pre akéhokoľvek učiteľa.

Janka, lektorka taliančiny a angličtiny

www.jazykysjankou.sk, amore da condividere

Program byl skvělý a naprosto splnil má očekávání. Potřebovala jsem si v podnikání udělat systém, ujasnit si své cíle a plány. V průběhu programu jsem si vytvořila business plán, získala jsem jiný pohled na marketing a budování své osobní značky a také na spoustu praktických oblastí práce lektorky. Začala jsem také tvořit online kurz a těším se, až ho dokončím. Jsem ráda, že jsem se rozhodla do kurzu vstoupit, a k informacím, které jsem v něm získala, se budu ještě dlouho vracet. Doporučuju!
Lenka, lektorka angličtiny

@lingate_english

Jít do kurzu Uspěšný lektor bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, jaké jsem ve svém podnikání udělala a prakticky mě tvůj program a mentoring zachránil před vyhořením. Došlo mi, že mě mnohem víc baví tvořit obsah a materiály, než trávit 8 hodin denně výukou individuálních lekci. Podařilo se mi lépe organizovat práci, už nejsem tak zahlcená, zkrátila a zefektivnila jsem přípravu a plánování lekci, dodelala jsem 2 kurzy a všechno se tak hezky dalo do pohybu. Najednou mám pocit, že vím, co dělám a že lektorství může být mnohem víc, než jen večery a víkendy prosezené nad úkoly a přípravami nebo strach z nedostatku studentů. Děkuju Ti, Kika.

Tereza, lektorka francúzštiny

@francouzsky_notysek

O čom sú jednotlivé moduly? 

Úvod do programu

V úvode programu si detailne podľa môjho návodu zanalyzuješ svoje aktuálne podnikanie, jeho silné i slabé stránky. Stanovíš si ciele a vytvoríš si plán a časovú os na najbližšie týždne.

Modul 1: Nastavenie mysle

Verím, že práve pozitívne nastavenie mysle Ti pomôže v lektorstve napredovať. V module č. 1 Ti preto ukážem niekoľko spôsobov, ako spoznáš svoj prirodzený potenciál a ako ho môžeš začať ho využívať vo svojich projektoch.

Modul 2: Ako pracovať múdrejšie, nie viac

Tvoj čas je to najvzácnejšie, čo máš, preto ho treba využívať rozumne. Učiť 25+ lekcií týždenne je, žiaľ, cesta k vyhoreniu… V module 2 Ti ukážem, ako si môžeš nastaviť procesy tak, aby si mala viac voľného času pre seba, na oddych i tvorbu. Ukážem Ti môj systém v lekciách španielčiny, ktorý mi šetrí hromadu času, energie a administratívy.

Modul 3: Biznis plán a tvorba produktu

Rozhodla si sa, že vytvoríš pre študentov digitálny produkt a začneš škálovať? Paráda! V module 3 si preberieme si 9 elementov, ktoré treba brať do úvahy pri tvorbe vzdelávacieho produktu. Dozvieš sa, ako viesť prieskumné rozhovory s cieľovkou a ako a kedy začať s e-mail marketingom. Ukážem Ti nástroje, ktoré používam a ktoré mi tento proces zjednodušujú.

Modul 4: Ako získať super študentov a stabilné spolupráce

Asi sa zhodneme, že tvoriť obsah na sociálne siete je pre marketing dôležité, ale tráviť na nich priveľa času nie je udržateľné ani zdravé. Sociálne siete sú pracovný nástroj, ich účelom je získavanie spoluprác so študentami a neskôr aj predaj produktov. V Module 4 Ti ukážem, ako využívať sociálne siete a nestratiť pri tom samu seba. Ukážem Ti, ako si budovať zapojené publikum na sociálnych sieťach a ako postupne začať predávať lekcie a produkty už pri pár stovkách sledujúcich

Modul 5: Cenotvorba a zdražovanie

Bolo by skvelé učiť 10-15 lekcií za týždeň a zvyšok času sa venovať async mentoringom, kreatíve alebo iným veciam, ktoré sú pre Teba dôležité. V piatom module sa naučíš naceniť svoje lekcie na základe hodnoty, ktorú prinášaš. Dostaneš návod, ako získať študentov aj napriek vyšším cenám a naučím Ťa zdražovať ceny u dlhodobých študentov.

Modul 6: Marketing, predaj a tvorba kampane

Predaj Tvojho produktu nemusí byť stresujúci, práve naopak – môže byť elegantný, zábavný a vkusný. V Module 6 Ťa prevediem procesom uvádzania produktu na trh a naučím Ťa vytvoriť jednoduchú a funkčnú predajnú kampaň. Ukážem Ti tiež zákulisie mojich predajných kampaní. 😊 

Modul 7: Budovanie kvalitných vzťahov so študentami

Vieš, čo je lepšie než akákoľvek platená reklama? Tvoji študenti. Práve empatia, človečina a profesionalita sú tie faktory, vďaka ktorým budú študenti budú šíriť Tvoje dobré meno aj roky po skončení spolupráce s Tebou. V module 7 Ti ukážem kompletný náhľad na môj lektorský customer relationship management z praktickej (termíny, platby) aj z osobnej stránky. Naučím Ťa, ako si budovať stabilné, dôverné a rešpektujúce spolupráce už od prvých momentov a ako študentom dlhodobo poskytovať úžasnú zákaznícku skúsenosť.

Modul 8: Úspešné minimalistické návyky

Sociálne siete v Tebe niekedy môžu vzbudiť pocit, že pre úspech v podnikaní je treba používať X platených aplikácií, mať platený CRM systém, plný to-do list a hltať každý webinár, ktorý sa objaví. Ja si však myslím, že v skutočnosti Ti stačí pár systematických návykov a sledovanie zmysluplného obsahu. Menej je viac a preto Ti v tomto module ukážem, ktoré minimalistické návyky mi v podnikaní fungujú a viem, že budú aj Tebe.

Modul 9: Elegantné riešenia náročných situácií

Spolupráce, tvorba a celkovo podnikanie má aj náročné momenty. V deviatom module budeme riešiť tému asertivity a komunikácie v náročných situáciách. Ukážem Ti, ako sa dajú elegantne riešiť aj komplikované a problematické situácie, ktoré môžu nastať, či už pri tvorbe produktu, alebo v spoluprácach so študentami.

Modul 10: Duševné zdravie a udržateľnosť

Podnikanie je beh na dlhé trate. Preto je dôležité bežať tempom, akým vládzeš.  Veľa ľudí si, žiaľ, „vystrieľa svoje náboje“ hneď na začiatku. Na to, aby Ti Tvoj projekt prinášal okrem financií aj dlhodobý pocit šťastia a naplnenia, je dôležité venovať pravidelnú pozornosť duševnému zdraviu a udržateľnosti. Práve o udržateľných návykoch bude záverečný modul programu Úspešný lektor. Verím, že sa Ti bude páčiť. Ideš do toho? 🙂

Chceš so mnou spolupracovať priamo?

Ak by sa Ti hodila moja podpora, môžeš sa prihlásiť do programu vo VIP verzii. Tá okrem ročného prístupu do členskej sekcie so vzdelávacími modulmi zahŕňa aj moju podporu a konzultácie. Takéto spolupráce pre lektorov otváram približne 2 x ročne. Ak máš záujem o tento typ spolupráce, napíš mi na kristina.uhnakova@gmail.com . Preberieme Tvoj projekt a zistíme, v čom Ti môžem byť nápomocná.

Máš pred kúpou programu otázky? Prečítaj si referencie absolventov, alebo mi napíš na kristina.uhnakova@gmail.com a rada Ti zodpoviem.

Ďalší šikovní absolventi programu povedali…😊

Program byl úžasný! Už podle popisu vypadal dobře, ale daleko předčil moje očekávání a tvoje podpora a byla pro mě neocenitelná. Bylo to přesně to, co jsem v nynější fázi svého podnikání potřebovala a myslím, že z poznatků budu těžit ještě nejméně rok, než všechny postupy a vychytávky zavedu do praxe. Materiály jsou perfektně zpracované a je tam spoustu užitečných informací. Líbilo se mi, že to nebylo jen o teorii, ale hlavně akci, začít si věci zkoušet a uskutečňovat. Myslím, že Modul 3: Biznis plán a tvorba produktu ještě hodně využiju. Všechno mi to do sebe zapadá, postupně krok za krokem můžu podnikání vylepšovat. Myslím, že z programu nejvíc budou mít lektoři, co už pár let učí, mají celkem přehled o trhu a chtějí se rozvíjet a posunout podnikání.

Ivana, lektorka a sprievodkyňa japončinou

www.nekopan.cz

Kika, program je úplne skvelý! Mala som teraz viac času, takže som ho doslova hltala. Denne som s kurzom strávila aj niekoľko hodín a vypĺňala som si postupne materiály. Informácie v programe boli užitočné a tvoj hlas je príjemný, takže sa to aj dobre počúva. 🙂 Ja som doteraz učila v škole alebo jazykovej škole a súkromné hodiny som mala len také „popri“ a nebolo ich veľa, takže pre mňa najužitočnejšie boli moduly 2, 4 a 5. Teraz sa budem vracať k jednotlivým modulom podľa potreby.  Program by som odporučila každému lektorovi/lektorke. Niektoré informácie sú užitočné aj pre akéhokoľvek učiteľa.

Janka, lektorka taliančiny a angličtiny

www.jazykysjankou.sk

Krásný, profesionálně vypracovaný program plný tipů, rad a motivace! V programu jsem získala skvělé rady, motivaci a také v neposlední řadě i potvrzení toho, co dělám dobře a toho, co mohu vylepšit. A největší bonus ? Kika a její lidský a srdečný přístup! Podnikatelská energie spojená s plynutím, rady z oblasti cenotvorby i psychohygieny. Obojí mi přišlo v pravý čas, děkuji moc! 

Soňa Felixová, lektorka nemčiny

www.nemcinatlumoceni.cz

Moja skúsenosť s programom bola veľmi pozitívna a je mi ľúto, že už som si prešla všetky moduly a nahrávky, pretože som si celý proces veľmi užívala. Bolo to prínosné a, ako už napovedá samotný popis programu, trasformačné. 🙂 Čo sa týka podnikania, získala som väčšiu dôveru v seba samú a v to, že keď niečo chcem, tak to môžem mať. Určila som si hranice, ktorých sa držím. Stanovila som si pevný rozvrh, cenník. Najužitočnejší modul bol „Problémové situácie a ich riešenie“, pretože to bolo veľmi aktuálne a mohla som to hneď dať do praxe. A takisto konvertovanie študentov na vyššiu cenu 🙂 Tento program by som odporučila lektorom, ktorí chcú posunúť svoje podnikanie na udržateľnejšie a kvalitnejšie, nechcú zostať na jednom mieste, ale chcú sa ďalej posúvať a vzdelávať, či už osobnostne alebo profesne.
Sára, lektorka taliančiny

www.amalo.sk

V programu jsem našla přehledné informace k vybudování solidního základu ve všech oblastech, co jsou potřeba k vybudování jazykového podnikání. Podařilo se mi znormalizovat si to, že se budu propagovat, a najít v tom nějakou pravidelnost. Kika je velká motivátorka a měla jsem pocit, že mi věnuje velkou pozornost, i když jsem si koupila verzi bez podpory. 

Anežka, lektorka nórčiny

Anežka - language mentor #busynorsk

Program Úspěšný lektor naprosto předčil moje očekávání. Věděla jsem, že potřebuju svoje podnikání v lektorské sféře posunout dál, ale nevěděla jsem, jak na to. Nevěděla jsem, kde začít, jak to správně uchopit a která cesta je pro mě ta pravá. Kika mi díky svému programu tu cestičku ukázala. Opravdu jsem se ponořila do každého modulu a chtěla jsem z něj vysát co nejvíce. Během své cesty jsem narážela na bloky uvnitř sebe. Měla jsem strach jít dál, měla jsem strach natočit video, měla jsem strach říct si o reference, ALE Kika mi díky svému vedení ukázala, že moje strachy jsou naprosto zbytečné. Dnes si říkám, čeho jsem se to vlastně bála? Za 10 týdnů jsem udělala neskutečný pokrok. Investice do programu bylo za poslední rok to nejlepší rozhodnutí, které jsem udělala. Děkuju Kiko.

Kateřina, lektorka češtiny pre cudzincov

@katerinavlachova

Napriek tomu, že sa učeniu venujem už vyše 10 rokov, som zástancom toho, že človek by mal niektoré myšlienky neustále obnovovať. Kika vo svojich dobre prepracovaných moduloch rozoberá každú súčasť lektorského života a kladie veľmi dobré otázky. Najviac som benefitoval z analýzy vlastného ideálneho klienta a takisto som veľmi rád že mi dodala sebavedomie stáť si za cenou a svojou prácou. Jej duševný pokoj vo videách je nákazlivý a pri výrazoch štýlu ‚spoločenský úzus‘ alebo ‚chochmes‘ sa vždy pousmejem 🙂 Či už ste začínajúci lektor alebo skúsený veterán, určite vás program posunie vpred. Výhodou je, že si ho môžete prechádzať vlastným tempom, čo mne osobne vyhovovalo (2 deti:D) Pracovné listy odporúčam si vytlačiť, lebo písaním je človek nútený sa zamyslieť nad dôležitými vecami, ktorým normálne nepripisuje dôležitosť. Ako napr. aj nad samým sebou. Kika to Mentorka s veľkým M, ktorá sa o mňa zaujímala aj osobne, pravidelne sa informovala, ako sa mi darí a vždy odpísala práve to, čo som potreboval počuť.

Tomáš, hravý lektor angličtiny

@takeawayenglish www.takeawayenglish.sk

Celý program se nesl v přátelském a kolegiálním duchu. Nejpřínosnejší pro mňě byl modul Biznis plán a tvorba produktu, protože v tom jsem jako lektorka, která má blízko akademické sféře pořád dost plavala. Díky tomu jsem si ale uvědomila, že se to mohu naučit i já. Kristína mě celou dobu podporovala a dávala pozitivní zpětnou vazbu, nikdy neřekla, že by něco nešlo, spíš jak by to šlo. Už vím, jak na minikampaně, kampaně a škálovatelnost.  Podařilo se mi udělat dvě minikampaně, přitáhnout ideální klienty na dlouhodobou i krátkodobou spolupráci, vymyslet koncept podcastu, nasbírat materiál, přijít na nápad na škálovatelný produkt. Další plán je akce zrealizovat. Kurz bych odporučila také pro lektorky a lektory menších a exotických jazyků. 

Simona, lektorka nemčiny a hebrejčiny

@simonapolyglotka

Môže Ťa zaujímať aj: Kurz Stratégia lektorskej značky

Rob marketing systematicky, pohodovo a udržateľne. Vytvor si dlhodobú stratégiu svojej lektorskej značky a vynikni. Prihlasovanie do kurzu TU.