Konzultácie 1:1 pre jazykové lektorky a lektorov

Chceš prekonzultovať jednu konkrétnu vec, alebo pomôcť s celkovým nastavením Tvojho lektorstva?

Spoločne vnesieme do Tvojho lektorstva viac systému, stratégie a udržateľnosti. 💛

Individuálne konzultácie

Verím, že práve konzultácie 1:1, ktoré sú založené na individuálnom prístupe a dôvere, Ti pomôžu vniesť do Tvojho lektorstva a života viac systému, kľudu a pohody.

Milá Kiko, chtěla bych ti moc poděkovat za dnešní konzultaci i všechny výstupy a náhledy do tvých materiálů. Konzultace byla skvělá, naprosto splnila moje očekávání. Moc si vážím tvé přípravy a cenných rad a názorů. Opravdu mi to už teď moc pomohlo a určitě z toho budu dlouho čerpat. Děkuju!🥰

Agáta, lektorka taliančiny

www.itagata.cz

Posuňme Tvoje lektorstvo vpred. Spoločne.

Každá konzultácia zahŕňa: vstupný dotazník, analýzu Tvojho lektorstva, sociálnych sietí a rutiny, samotnú konzultáciu cez videohovor a post-konzultačný výstup s odporúčaniami a ďalšími radami. V cene každej konzultácie je zahrnutý aj čas, ktorý venujem príprave na ňu.

Jednorazová konzultácia

Chceš prebrať Tvoj nápad na škálovateľný produkt, pomôcť s videokurzom, zdražovaním či propagáciou? Jednorazová konzultácia je efektívna rýchlovka, počas ktorej pokryjeme Tebou vybranú oblasť. Otázky a témy, ktorým sa chceš venovať, mi môžeš poslať vopred. Vďaka tomu využijeme náš čas na maximum.

Jednorazová konzultácia stojí 95 eur.

Balíček 3 konzultácií

Ak by sa Ti hodila dlhodobejšia podpora, som tu pre Teba. Balíček 3 konzultácií zahŕňa aj spoluprácu formou zdieľaného dokumentu, vďaka ktorému sme v kontakte aj medzi našimi stretnutiami.

 

Balíček 3 konzultácií s platnosťou 3 mesiace stojí 200 eur.

Balíček 3 konzultácií s platnosťou 6 mesiacov stojí 255 eur.

„Za Kikou jsem přišla, protože jsem chtěla začít tvořit materiály ke studiu italštiny pro širší veřejnost a nejen pro mé studenty 1:1. Měla jsem kupu nápadů a otázek a nevěděla jsem, čím začít. 🤯 Kika mi pomohla vnést do toho zmatku nadhled a vybrat pár nápadů, které dávají největší smysl. Vážím si taky jejího přátelského přístupu. I po skončení konzultace se zajímá, jak se mi daří a jak jsem postoupila. 🥰 To mě motivuje se pořád zlepšovat! Kika je prostě poklad, a až budu příště zase tápat, vím, kam půjdu. ❤️

Klára, lektorka taliančiny

www.domluv.it

Konzultácie pre lektorky a lektorov – Pravidlá a FAQ

Ako prebiehajú konzultácie s Tebou?

 Mojím cieľom je byť Ti v maximálnej miere nápomocná. Preto ešte predtým, ako zahájime spoluprácu 1:1, odo mňa dostaneš vstupný dotazník. V ňom zisťujem info o Tebe a o výzvach, ktoré aktuálne riešiš vo svojom lektorstve. Pred konzultáciou si prejdem Tvoje sociálne siete, ako aj prípadné ďalšie materiály a poznámky, ktoré so mnou môžeš zazdieľať.

Na základe typu a rozsahu tém si môžeš zvoliť, či si dáme jednorazovú konzultáciu, alebo balíček 3 konzultácií. Samotné konzultácie prebiehajú cez videohovor v termínoch podľa dohody.

Na jednu konzultáciu si vyhraď približne 60 minút. Naša konzultácia bude kombináciou rozhovoru, coachingového a mentoringového prístupu. To znamená, že sa zamýšľame a bádame spoločne a popritom s Tebou zdieľam aj moje skúsenosti a konkrétne relevantné rady. Naším cieľom je vždy nájsť tie správne riešenia a postupy pre Teba. Po každej konzultácii odo mňa dostaneš výstup – zhrnutie nášho stretnutia, zoznam odporúčaným krokov a ďalšie tipy.

V akých oblastiach sa vyznáš?

 V rámci lektorstva Ti viem byť nápomocná v týchto oblastiach:

  • dlhodobé budovanie osobného brandu 
  • ako podnikať v lektorstve podľa seba, vyniknúť a odlíšiť sa od konkurencie
  • komunikácia so študentami, budovanie dôvery a dlhodobých vzťahov
  • cenotvorba, zvyšovanie cien, podmienky a pravidlá
  • udržateľný marketing, sociálne siete a propagácia, funkčný content marketing
  • tvorba videokurzov, škálovateľných produktov a samostatne fungujúcich výukových materiálov
  • uvádzanie nového produktu na trh, predajné kampane a automatizácie
  • email marketing, newsletter
Aká je cena konzultácií a platnosť balíčka konzultácií?

Jednorazová konzultácia stojí 95 eur. 

Balíček 3 konzultácií stojí 200 eur, v prípade, že chceš svoje konzultácie absolvovať v priebehu 3 mesiacov. 

Ak uprednostňuješ rozvrhnúť si konzultácie na dlhšie časové obdobie, vhodnou voľbou je balíček 3 konzultácií s platnosťou 6 mesiacov, ktorého cena je 255 eur.

 

Ako si môžem rezervovať konzultáciu?

Konzultáciu si môžeš rezervovať mailom na kristina.uhnakova@gmail.com. Dostaneš odo mňa vstupný dotazník, ako aj kalendár dostupných termínov, aby sme časovo zladili.

Môže Ťa zaujímať aj: Program Úspešný lektor

Nastav si svoje lektorstvo systematicky od A po Z. Získaj ročný prístup do programu TU.