Poďme sa spoznať. Ja som Kika...

…a stojím za projektom Akadémia lektorov. Môj lektorský príbeh začal ešte počas štúdia na výške. Dnes sa pri spomienke na prvé odučené lekcie španielčiny pousmejem, no už vtedy som vedela, že túžim študentom poskytovať výuku v najvyššej kvalite a budovať dlhodobé spolupráce, ktoré budú založené na osobnom prístupe a dôvere.

Vybudovať stabilné lektorské podnikanie nejde lusknutím prsta a ani u mňa to tak nebolo. Neverím na „magické“ návody a rýchle riešenia. Úspech v lektorstve vnímam ako výsledok úprimného záujmu o študentov a neustálej práce na sebe. Dnes mám dosť času a energie na študentov, štúdium (momentálne študujem digitálny marketing) i na tvorbu ďalších projektov. Svoje know-how z lektorského podnikania zdieľam s ostatnými lektorkami (a aj lektormi) v mojom kurze Stratégia lektorskej značky, programe Úspešný lektor a v podcaste Lepší lektor.

Mám rada minimalizmus, užívanie si života a drobné rituály, ale rovnako milujem aj systém a zmysluplné využívanie nástrojov. Ak lektorstvo a podnikanie vnímaš podobne, rada Ťa budem na Tvojej ceste podporovať. 💛

Ste pripravená nastaviť si v lektorstve konečne systém, ktorý Ti prinesie spokojnosť a výsledky?

V programe Úspešný lektor sa naučíš, ako si nastaviť svoje lektorstvo podľa seba, kvalitne a udržateľne.

Sociálne siete

Kontakt

kristina.uhnakova@gmail.com

Španielčina

www.lekciespanielciny.sk