Ahojte!

Volám sa Kristína Uhnáková a stojím za projektom Akadémia lektorov. Zaujíma vás, prečo som ju založila? Tak čítajte ďalej. 🙂 Môj lektorský príbeh začal ešte počas štúdia na výške. Dnes sa pri spomienke na moje prvé odučené hodiny pousmejem, ale už vtedy som vedela, že chcem študentom poskytovať lekcie v najvyššej kvalite a budovať dlhodobé spolupráce založené na osobnom prístupe a dôvere.

Vybudovať udržateľné lektorské podnikanie nejde lusknutím prsta. Neverím na „magické“ návody a rýchle riešenia. Úspech vnímam ako výsledok každodennej poctivosti, vytrvalosti a odhodlania na sebe neustále pracovať. Dnes mám dosť času a energie na študentov, zákaznícky servis aj na tvorbu ďalších projektov. Svoje know-how z lektorského podnikania zdieľam s ostatnými lektormi v mojom programe Úspešný lektor a v podcaste Lepší lektor.

Mám rada minimalizmus a drobné rituály, ale rovnako milujem aj systém, efektivitu a zmysluplné využívanie nástrojov a stratégií. Ak lektorstvo a podnikanie vnímate podobne, rada vás budem na vašej ceste podporovať.

Ste pripravení nastaviť si v lektorstve konečne systém, ktorý vám prinesie spokojnosť a výsledky?

V programe Úspešný lektor sa naučíte, ako si nastaviť podnikanie podľa seba.

Sociálne siete

Kontakt

kristina.uhnakova@gmail.com

Španielčina

www.lekciespanielciny.sk